Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lista form płatności

Akceptujemy płatności przelewem bankowym, szybkimi przelewami online, a także kartą płatniczą.
Wybierz sposób zapłaty najwygodniejszy dla Ciebie!
 

PRZELEW NA NASZE KONTO

Po złożeniu zamówienia możliwa jest przedpłata na nasze konto:
43 2490 0005 0000 4500 1151 9324, Alior Bank SA
MultiBOX24.pl, ul. Ceglana 8, 05-270 Marki

W tytule przelewu prosimy wpisać numer faktury pro forma, którą otrzymacie Państwo w trakcie realizacji zamówienia lub numer zamówienia.

PŁATNOŚĆ BLIK

BLIK to system płatności dostępny w aplikacji mobilnej Twojego banku. Wybierz w sklepie internetowym płatność BLIK, następnie odczytaj kod BLIK w aplikacji mobilnej Twojego banku i wprowadź go na stronie płatności naszego sklepu. Transakcję zatwierdź w aplikacji mobilnej Twojego banku. I gotowe! Korzystanie z systemu płatności mobilnych BLIK jest bezpieczne - zarówno usługa płatności BLIK, jak i aplikacje posiadają szereg niezbędnych zabezpieczeń.

Z tytułu tej płatności pobierana jest opłata w wysokości 3,0%.

 

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

Przyjmujemy płatności m.in. kartami VISA, MasterCard, VISA Checkout lub MasterPass. Bezpieczeństwo płatności zapewnia PayU lub IdoPay.

Z tytułu tej płatności pobierana jest opłata w wysokości 3,0%.

 

PŁATNOŚĆ SZYBKIM PRZELEWEM | PayU | IdoPay

Podczas takiego przelewu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie. Kupujący nie musi ręcznie wprowadzać żadnych danych a jedynie akceptuje przelew odpowiednim hasłem. Przyjmujemy płatności PayU lub IdoPay m.in. poprzez: mTransfer, Płacę z iPKO, Płacę z Inteligo, Przelew24 z Santander Bank, Płacę z Alior, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe, Płacę z Citi Handlowy, Płać z ING, Płacę z Bankiem Pekao S.A., Millennium - Płatności Internetowe, Płacę z BNP Paribas, Płać z BOŚ, Płacę z Getin Bank, Płacę z Noble Bank, Płacę z Bankiem Nowy BFG S.A, Przelew Online Crédit Agricole, Banki Spółdzielcze, Plus Bank, Nest Bank.

Z tytułu tej płatności pobierana jest opłata w wysokości 3,0%.

Oprócz powyższych form płatności możliwe jest zaoferowanie innych form płatności, zgodnie z ofertą poszczególnych firm pośredniczących w przyjmowaniu płatności. Widoczne są one podczas składania zamówienia.

Z tytułu płatności innych niż tradycyjny przelew bankowy pobierana jest opłata w wysokości 3,0%.

Polecane

pixel