Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

LANCÔME

( ilość produktów: 6 )

Firma Lancome Paris to czołowy, międzynarodowy producent oraz dystrybutor perfum i kosmetyków do pielęgnacji. Firma została założona  w 1935 roku przez Armanda Petitjeana. Swoją nazwę zawdzięcza fascynacji Armanda ruinami zamku Chateau de Lancosome. Także róża widniejąca na rozpoznawalnym na całym świecie logo inspirowana była tym miejscem – wokół zamku kwitło wówczas bardzo dużo dzikich róż. W roku 1935 roku biorąc udział w międzynarodowej wystawie zorganizowanej w Brukseli, Lancome przedstawiło pierwsze swoje perfumy - aż pięć różnych zapachów: Tendres Nuits, Bocages, Conquete, Kypre oraz Tropiques. Wszystkie flakoniki zaprojektował bliski przyjaciel oraz współpracownik Armanda - Georges Delhomme. W roku 1950 roku firma Lancome zadebiutowała na rynku amerykańskim.

Marka Lancome przyciąga piękne kobiety. W latach 1983-1995 żywą reklamą firmy i jej produktów była Isabell Rosselini, promowała ona również zapach Tresor powstały w 1990 roku (zapach kwiatowo-owocowy: nuty ananasa, moreli, róży, jaśminu i wanilii, stworzony z myślą o kobietach o spokojnej naturze, które dążą do spełnienia we wszystkim, czego się podejmą).

W okresie 1995-2000 Juliette Binoche reklamowała perfumy Poeme (delikatne nuty kwiatowe ułożone w przepiękną kompozycję), a twarzą zapachu Miracle została Uma Thurman (energetyczne perfumy zachwycające świeżością i delikatnością, stworzone dla kobiet cieszących się życiem).

Copyright © MultiBOX24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

pixel