Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Testery – prawdy i mity

Testery są próbkami perfum, które są dostępne w sklepach i zapewniają klientom możliwość poznania i wypróbowania zapachu przed jego zakupem. Oryginalne buteleczki perfum są szczelnie zamknięte i nigdy nie są używane przez kogokolwiek, aż do momentu ich kupienia i samodzielnego otwarcia przez klienta. Testery zawierają dokładnie te same oryginalne perfumy, które są we flakonikach przeznaczonych do sprzedaży detalicznej, zawierają taką samą ilość i jakość zapachu. Jedyną różnicą jest to, że większość testerów jest oznaczona naklejkami „TESTER”. Poza tym niektórzy projektanci dodatkowo obniżają koszty produkcji poprzez produkcję testerów bez korków oraz ozdobnych opakowań.

 

Firmy perfumiarskie używają testerów do zaprezentowania i wypromowania swoich produktów, dokładają wszelkich starań, by ich perfumy się nam spodobały i byśmy zakupili ich produkt, więc dlaczego by miały umieszczać w swoich testerach inną, gorszą formułę? Jeśli w testerze, który powąchamy znajdować się będzie słabsza, tańsza lub inna wersja zapachowa, nikt z nas nie skusi się na zakup detalicznego produktu!

 

Z testera możemy skorzystać w perfumerii, albo zakupić go do własnego użytku po dużo atrakcyjniejszej cenie niż te same perfumy z półki sklepowej.

 

Od paru lat trwają gorące dyskusje na temat jakości i oryginalności testerów. 

Bardzo często powtarzane są błędne opinie na temat testerów

Czas je zatem sprostować i podać prawdziwe fakty:

 

1. Testery zawierają identyczne ilości ekstraktów, jak właściwe perfumy lub wody toaletowe.

2. Perfumy z testera zawierają prawdziwy zapach i nie jest on ani słabszy ani mocniejszy.

3. Testery mają atomizery, więc perfumy się z nich nie wylewają. Są pełnowartościowym produktem.

 

Testery ze sprawdzonych i renomowanych perfumerii - internetowych czy klasycznych - są pełne i nieużywane, wszystkie są w 100% oryginalne, pochodzą z tej samej rozlewni, co produkty sklepowe i są całkowicie legalne. Kupując w sprawdzonych miejscach, możemy być pewni, że nasza satysfakcja gwarantowana jest w 100%.

 

Jeśli chcemy zaoszczędzić pieniądze kupując zapach dla siebie, warto rozważyć zakup testera perfum naszej ulubionej marki - zaoszczędzimy pieniądze, a z całą pewnością nic nie stracimy na jakości zapachu. Pamiętajmy jednak, że niestety testery nie są dobrym pomysłem na prezent ze względu na ich małą atrakcyjność zewnętrzną (np. brak korka, tekturowe opakowanie).

 

Copyright © MultiBOX24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

powrót do menu

powrót do strony głównej 

pixel