Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności!

2011-07-04
Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności!

W dniu 15 czerwca 2011 roku, w teatrze Sabat w Warszawie, odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności. Projekt zainicjowany przez program Rzetelna Firma, którego patronem jest Krajowy Rejestr Długów, miał w tym roku swoją drugą edycję, którą poprowadził znany prezenter telewizyjny - Hubert Urbański.

Jesteśmy dumni, iż nasza firma  została wyróżniona Złotym Certyfikatem Rzetelności 2011. Jest on przyznawany przedsiębiorstwom spełniającym najwyższe standardy etyki w biznesie. Nasza firma była jedną z zaledwie 102 wyróżnionych.

W programie Rzetelna Firma uczestniczymy nieprzerwanie od maja 2009 r. Udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. To wyjątkowe wyróżnienie jest również docenieniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług i dystrybuowanych produktów.
 

Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 KRD Rzetelna Firma jest również potwierdzeniem, iż nasza działalność nie podważa reputacji i osiągnięć firm konkurencyjnych, nie narusza tajemnicy służbowej innych firm oraz praw autorskich oraz nie stosuje nieuczciwej reklamy.

Zespół PERFUMY-HURT.plPrzejdź na strony KRD Rzetelna Firma i poznaj nas bliżej!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2011
pixel