Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oryginalne produkty

PERFUMY-HURT.pl jest wiarygodnym partnerem oferującym wyłącznie oryginalne perfumy i wody toaletowe uznanych marek. Od początku naszej działalności podstawą naszego funkcjonowania są partnerskie relacje z Klientami oraz przeświadczenie, że najważniejsza jest jakość i oryginalność oferowanych produktów. Podzielamy ideę dystrybucji wyłącznie oryginalnych produktów, bez imitacji i podróbek. Według nas stanowi to fundament dobrej współpracy i owocnych relacji handlowych.
 
Naszymi kontrahentami są certyfikowani i doświadczeni dystrybutorzy perfum. Nasze kontakty handlowe i doświadczenie we współpracy z największymi dostawcami oryginalnych perfum z Europy i innych części świata daje nam pewność, że wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach internetowych są oryginalne. Co istotne, na każdy z tych produktów posiadamy pełną dokumentację pochodzenia, a ponadto wszystkie te produkty są objęte gwarancją producenta i podlegają wymianie, jeśli mają wady fabryczne.
 
Wyrazem troski o jakość i oryginalność oferowanych przez nas produktów są również opakowania zabezpieczone indywidualnymi hologramami. To zabezpieczenie dotyczy produktów sprzedawanych klientom indywidualnym. Zgodnie z życzeniem naszych odbiorców hurtowych, firmowych hologramów nie umieszczamy na produktach objętych zamówieniami hurtowymi.

pixel