Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MACROVITA - Dobra Marka 2015

2015-02-12
MACROVITA - Dobra Marka 2015

MACROVITA otrzymała wyróżnienie Dobra Marka 2015!

Miło nam poinformować, iż marka kosmetyków MACROVITA otrzymała tytuł DOBRA MARKA 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii kosmetyków naturalnych z ekstraktem z oliwek. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.
 
Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy już po raz szósty przeprowadziła badania i analizy rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów. Patronat nad badaniem objął Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez daną markę oraz stopień zaufania konsumentów.

Kosmetyki naturalne MACROVITA zostały w badaniach wysoko ocenione, dlatego uzyskały prawo posługiwania się godłem Dobra Marka 2015. To wyróżnienie jest potwierdzeniem statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość kosmetyków, a także świadczy o zaufaniu Klientów i renomie brandu.

Dziękujemy!
Zespół PERFUMY-HURT.pl 

Patronat nad badaniem:

Pokaż więcej wpisów z Luty 2015

Polecane

pixel