Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Escada

Firmę Escada założyło małżeństwo - Margaretha i Wolfgang Ley, w Monachium w 1976 roku. Marka Escada powstała trzy lata później. Nazwa pochodzi od irlandzkiego konia wyścigowego. Głównym projektantem była Margaretha, Wolfgang zajmował się marketingiem firmy. Pierwsze perfumy firmy powstały w 1990 roku, nazywają się tak samo jak marka - Escada. To bardzo kobiecy zapach o nutach kwiatowo-orientalnych. W tym samym roku wypuszczono na rynek Margaretha Lev. To następny kwiatowo-orientalny zapach dla kobiet, perfumom nadano nazwę na cześć samej projektantki, jest to bardzo wyrazisty zapach pełen luksusu, polecany szczególnie na wieczór.

 

W roku 1993 powstał nowy zapach dla mężczyzn Escada Pour Home charakteryzujący się oryginalną i zmysłową kompozycją, bogatą w różnorodne nuty zapachowe doskonale wyrażająca spokój i dojrzałość mężczyzny.

 

Escada to pierwsza firma, która wprowadziła na rynek damskie i męskie zapachy sezonowe stworzone specjalnie na potrzeby konkretnych kolekcji i od tej pory pojawiło się już kilkanaście sezonowych zapachów tej marki. Dzięki doskonałej jakości Escada zdobyła uznanie i sympatię wśród klientów. W 1995 roku stworzono serię Lifestyle Perfume. To trzy zapachy: Feeling Free, Sport Spirit oraz Country Weekend. Zapachy stworzone zostały według zasadach aromaterapii, a opakowania zgodnie z teorią leczenia kolorem. Z kolei Escada Sentiment Pour Hommne to zapach dla mężczyzn szlachetnych o zarazem romantycznych, którzy są oparciem dla każdej kobiety. Na zapach składają się nuty zielonej limonki, jałowca, drzew owocowych, pieprzu czarnego, pieprzu różowego, gałki muszkatołowej i drzewa sandałowego.

 

Escada to niezwykłe połączenie świata mody i zapachów. Dzięki elegancji i kolorowi marka wyróżnia się spośród innych. Symbolem marki jest miłość. Serce ozdabia każdy flakon perfum. Zdobywanie szczęścia, odnajdywanie radości w każdej dziedzinie życia jest filozofią firmy, która jest obecna zarówno w kreacjach, jak i w zapachach. Zapachy te stworzone są dla kobiet świadomych swojej atrakcyjności, wartości, dla kobiet spełnionych i kobiecych.

 

Copyright © MultiBOX24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

powrót do menu

powrót do strony głównej 

pixel