Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cacharel

Dom mody Cacharel do swoich kolekcji odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej dołączył również perfumy, a wszystko dzięki współpracy z L’Oreal Group. W 1975 roku dom mody zlecili właśnie firmie L’Oreal stworzenie pierwszego zapachu perfum, który powstał w 1978 roku. Był to Anaes Anaes. Był to jedyny zapach stworzony poza laboratorium firmy Cacharel, inne zapachy tworzone były już w laboratoriach rodzimej firmy.

 

Anaes Anaes to wspaniała kwiatowa kompozycja zapachowa kojarzona jest z dziewczęca niewinnością jak i świeżością. Modelka reklamująca ten zapach była młoda i delikatna jak sam zapach adresowany do młodych dziewcząt. Kobiety były zachwycone nowych zapachem - przez lata 80-te perfumy te były bardzo popularne i chętnie kupowane przez kobiety w różnym wieku. Z okazji trzydziestolecia zapachu Cacharel postanowił wprowadzić na rynek limitowaną serię Anes Anes w nowoczesnym flakonie.

 

Następne perfumy, jakie firma wprowadziła na rynek to Loulou z 1987 roku. Są to zupełnie inne perfumy – zmysłowe, odpowiednie dla kobiet sukcesu. Natomiast Eden, jak sama nazwa mówi, to zapach pełen tajemniczości, jak baśniowy ogród, ale też niewinny. Zapach jest tak charakterystyczny, że wzbudza skrajne emocje - jedni go uwielbiają, inni nienawidzą.

 

W 1998 roku wprowadzono na rynek nowe perfumy Noa, które zdobyły tytuł najlepszego zapachu w Europie. Gloria to kolejne perfumy Cacharel, bardzo seksowne stworzone przez Olivera Crespa. Stworzył on zapach dla kobiety świadomej swojego uroku i piękna. Twarzą tego zapachu została polska modelka. Kobiety, dla których tworzone są perfumy Cacharel - czy to Anais, Loulou, czy inne - to zawsze te same kobiety, jak kwitnące kwiaty. Kobiety żyjące fantazjami, wyobraźnią, wolne i niefrasobliwe. Kobiety, które uwielbiają potwierdzać swój wdzięk w tajemnicy.

 

Perfumy Cacharel należą do klasyki perfum na świecie i są jednymi z najchętniej kupowanych perfum na świecie. Mogą je Państwo nabyć również w MultiPerfumeria.pl.

 

Copyright © MultiBOX24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

powrót do menu

powrót do strony głównej

pixel