Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Armani

Armani urodził się w małym miasteczku Via Colombo (okolice Mediolanu). Rozpoczął studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Mediolanie, ale to nie medycyna była jego pasją…. Była nią moda.

 

Dom mody Armani pierwsze perfumy wprowadził na rynek w latach 80-tych. Ich zapach wyróżniał się połączeniem świeżości i kwiatów. Idealnie pasował do kobiet aktywnych i zarazem eleganckich.

 

Dziesięć lat później Armani wypuścił na rynek perfumy Gio, które okazały się przebojem! Ich kwiatowo-owocowe nuty od razu podbiły serca klientów. Trzy lata później pojawiły się perfumy Armani Aqua di Gio - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zapach zapakowano w ciekawe charakterystyczne flakoniki przypominające modne w tamtych czasach żakiety z szerokimi ramionami. Mimo upływu lat zapach nadal jest jednym z najchętniej kupowanych zapachów tego domu mody.

 

W 2003 roku wprowadzono zapach Armani Mania dla panów. Ten wyrafinowany zapach, jak mówi sam, projektant, został stworzony z myślą o kobiecych odczuciach. Czarny flakonik zawiera w sobie tajemniczy zapach drzewa, ziół, kadzideł, piżma i szafranu.

 

Zapach Sensi jak mówi nazwa to zmysłowość i harmonia. Zapach kwiatowo-drzewny jest pełen ciepła i wyjątkowo seksowny, nuty palisandru, wanilii i żywicy nadaje mu egzotycznego aromatu. Nuty zapachowe idealnie się uzupełniają.

 

W 2003 roku wprowadzono zapach Armani Mania dla pań, które mają za zadanie ukazać istotę kobiecości. Jest to kwiatowo-drzewny zapach ze szlachetnymi akcentami drzewa laurowego, irysów, drzewa cedrowego, śródziemnomorskich kwiatów magnolii, piwonii i konwalii.

 

Armani Black Code to jeden z najbardziej znanych zapachów dla mężczyzn. Połączenie zapachów orientalno – korzennych, nadaje zmysłowości i elegancji każdemu mężczyźnie, są to jedne z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zapachów tej marki. Damska wersja perfum Armani Code to połączenie zapachów kwiatowo orientalnych dla kobiet seksownych, wolnych, a jednocześnie inteligentnych.

 

Copyright © MultiBOX24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

powrót do menu

powrót do strony głównej

pixel